Tokarz – Frezer
Lokalizacja:
Łódzkie, Łódź
Firma:
GALVO Zakład Galwanizerni Sp. z o. o
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-obsługa tokarek i frezarek konwencjonalnych,
-wykonywanie prac z zakresu obróbki mechanicznej na warsztacie mechanicznym,
-konserwacja powierzonego sprzętu.

Wymagania:
-wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym,
-minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe (preferowana narzędziownia),
-doświadczenie w pracy na frezarkach i tokarkach konwencjonalnych - warunek konieczny,
-znajomość i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
-znajomość rysunku technicznego,
-zdolności manualne.

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-przyjazną atmosferę pracy,
-możliwość ubiegania się o świadczenia z zakładowego funduszu socjalnego.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca%2Ftokarz-frezer-radom%2Coferta%2C5157188%2Coferta%2C5157188

Aleksandrowska 67/93
91-205 Łódź
ŁódzkiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
9471937946
REGON:
100268969