Frezer - Tokarz CNC
Lokalizacja:
Bielsko-Biała
Firma:
SERMABUD POLAND Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Obsługa i / lub programowanie frezarki CNC 3 i 5-osiowej
-Znajomość sterowania numerycznego i ustawiania maszyn według oprogramowania Heidenhain iTNC 530 HSCI
-Prawidłowy wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanej pracy
-Samodzielność w programowaniu oraz doborze technologii i parametrów.
-Wykonywanie na nowoczesnych obrabiarkach wysokiej jakości detali na potrzeby montażu urządzeń
-Uzbrajanie, wymianę narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów
-Pisanie prostych programów bezpośrednio na obrabiarce
-Obsługa programu Siemens NX CAM lub edgecam

Wymagania:
-Udokumentowane doświadczenie min. 2 lata w pracy przy produkcji obróbką skrawaniem
-Bardzo dobra znajomość, dokładność pracy w oparciu o systemy sterujące Heidenhain lub Sinumerik
-Praktyczna znajomość obróbki skrawaniem
-Bdb znajomość rysunku technicznego
-Umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność
-Szybkość uczenia się, elastyczność w działaniu

Oferujemy:
-Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, która specjalizuje się w obróbce tworzyw konstrukcyjnych oraz metali.
-Praca na umowę o pracę z nastawieniem na jak najdłuższą współpracę.
-Wykonujemy jednostkowe elementy, co pozwala na rozwijanie swoich umiejętności oraz nabywaniu doświadczenia.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/frezer-tokarz-cnc-bielsko-biala,oferta,5160115

Montażowa 7
43-300 Bielsko-Biała
PL
NIP:
9372167758
REGON:
7212710900000