Monter-spawacz TIG (rury stalowe)
Lokalizacja:
Belgia - Temse
Firma:
Weegree
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Opis oferty:

Monter-spawacz TIG (rury)
Miejsce pracy: Belgia
Stawka: 2500-2600 euro/mc
Zakwaterowanie: dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie / znajomość rysunku technicznego / język obcy

Opis stanowiska:

spawanie i montaż rur stalowych w pomieszczeniach zamkniętych, przemysłowych (szkoły, apteki, biura, szpitale)
praca w ekipie z monterem rur

Czego oczekujemy:

doświadczenia w spawaniu i montażu rur metodą TIG
komunikatywnej znajomości
języka angielskiego zdecydowanie ułatwi Ci to pracę
prawa jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:
możliwość wyjazdu własnym samochodem dla nas to plus, dla Ciebie duża wygoda!

Co oferujemy:
Stawkę: 15 euro/h netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
Gwarancję stabilnej pracy
Program poleceń - 100 euro za poleconego pracownika
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
Możliwość pobierania zaliczek
W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie - jedyna opłata po stronie pracownika to 2 euro/ dzień za media (internet, woda, prąd itd.)
Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100 euro, po przepracowaniu 168h
Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Zapraszam do kontaktu:

Kontakt telefoniczny - +48 735207936 - Ilona Oryshchuk
E-mail - i.oryshchuk@weegree.com

Kontakt z wystawcą:

Weegree
Krakowska 26/1
45-018 Opole
OpolskiePL
Ilona Oryshchuk - rekruter:
NIP:
7543107303
REGON:
363541393