Spawacz TIG j.angielski Aalborg Dania Rotacje 4/1
Lokalizacja:
Aalborg
Firma:
Sternjob sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Wynagrodzenie:
35 000,00 - 42 000,00PLN

Na zlecenie naszego Duńskiego klienta poszukujemy spawaczy TIG 141 do pracy Aalborg - Dania

Czas pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-18:00 z półgodzinną przerwą

SYSTEM PRACY : ROTACJE 4/1 lub 3/1

! TESTY NA MIEJSCU: Będą przeprowadzane próbki pierwszego dnia pracy ! - każdy kandydat aplikujący otrzymuje zdjęcia i specyfikację próbek do wglądu.

START PRACY: okolice 15.04

Zakres obowiązków:
- Spawanie części rur,
- Stal nierdzewna
- Zakres materiałów: 8, 8.1(stal nierdzewna) lub 1-11
- Firma specjalizująca się w branży farmaceutycznej

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego lub duńskiego na poziomie komunikatywnym
- Prawo jazdy i samochód
- Aktualny certyfikat TIG 141 - ważne ! osoby bez aktualnego certyfikatu mogą aplikować - ponieważ po zdanych próbkach
będzie możliwość wyrobienia nowego w firmie
- Certyfikat HOT WORK oraz paragraf 17 - dla osób ,które nie mają mogą wyrobić po zdanych próbkach (można go zrobić
online w 4-5h )
- Doświadczenie zawodowe - stal nierdzewna
- Własna odzież robocza w dniu startu ( po 2 tygodniach firma zapewni to czego brakuje w odzieży) - buty bhp, spodnie
oraz koszula spawalnicza

Nasz klient oferuje:
- Duńska umowa o pracę ( tzw. związkowa)
- Pełen pakiet świadczeń socjalnych
- Stawka brutto 250 DKK/h
- Czas pracy wynosi 57,5h tygodniowo ( według umowy 37h - wszystko powyżej z dodatkiem za nadgodziny)
- Możliwość wyrabiania nadgodzin
- Nadgodziny płatne dodatkowo - 1 i 2 nadgodzina +44DKK, 3 i 4 nadgodzina 70DKK , powyżej 5 nadgodziny 131DKK
- Możliwość otrzymywania wypłaty co 2 tygodnie
- Dodatek urlopowy
* Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.

Firma zapewnia zakwaterowanie około 150DKK na dzień

CV prosimy przesłać na adres e-mail: cv@sternjob.com w tytule napisać "Spawacz TIG Aalborg " .

ul.Wielkopolska 32/40
70-450 Szczecin
ZachodniopomorskiePL
Jessica:
CV:
NIP:
8513269208
REGON:
520995552