Załadunkowy
Lokalizacja:
Śląskie, Bytom
Firma:
Fortus Wotzka Sp.K.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Wynagrodzenie:
1 800,00 - 2 100,00PLN

Opis oferty:

ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK W ZBROJARNI
FORTUS WOTZKA sp. k., oferuje legalne i stabilne zatrudnienie pracownikom na terenie Polski oraz Niemiec w branży obróbki stali zbrojeniowej.
Zakres obowiązków:
•          Transport wewnątrzzakładowy z poziomu 0
•          Załadunek i rozładunek gotowych wyrobów stalowych
Nasze oczekiwania:
•          Doświadczenie na danym stanowisku
•          Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu 0
•          Gotowość do pracy na pełny etat
•          Ubezpieczenie w Polsce minimum 30 dni przed podjęciem pracy
•          Mile widziany brak nałogów
Możemy zaoferować:
• Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
• Pomoc w rocznym rozliczeniu podatku dochodowego
• Wynagrodzenie miesięczne 2000- 2600€ (10€ na rękę za godzinę)
• Ok. 180-200h w miesiącu – praca zmianowa po ok. 10h pon-pt + soboty trochę krócej
• Stabilne warunki finansowe wraz z terminowością wypłat
• Pomoc koordynatora ze strony firmy
• Wsparcie w załatwianiu wszystkich formalności w miejscu zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Elastyczne zjazdy do Polski (co 3, 4, 5 lub 6 tygodni)
• Pracę od zaraz bez konieczności znajomości języka niemieckiego
• Zapewnione zakwaterowanie
• Zapewniona odzież BHP
• Stałą pracę – stabilne zatrudnienie przez cały rok
Praca od zaraz!

Sienna, 25
41-902 Bytom
ŚląskiePL
Rekrutacja:
Rekrutacja:
NIP:
7010161843
REGON:
141673787