Hadlowiec
Lokalizacja:
Mazowieckie, Nowe Załubice
Firma:
GoodSteel Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
Aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa stałych klientów
Praca w terenie
Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
Osobiste i telefoniczne kontakty z klientami,
Prowadzenie negocjacji handlowych,
Sporządzanie ofert handlowych,
Ścisła współpraca z biurem oraz magazynem
Bieżące raportowanie z działań.
Monitorowanie działań konkurencji oraz analiza potencjału rynku

Nasze wymagania
Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w branży metalowej
Znajomość branży metalowej
Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i udokumentowane sukcesy w tym zakresie
Dyspozycyjność i mobilność do pracy na terenie
Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktu z Klientem
Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
Zorientowanie na wyniki i na realizację celów
Dynamizm i rzetelność w działaniu
Kreatywność, samodzielność w działaniu
Wysoka kultura osobista i prezencja
Prawo jazdy kat. „B” oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

To oferujemy

Stałą, ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego w młodym zespole

Atrakcyjne wynagrodzenie (stałe wynagrodzenie + premia)

Samochód służbowy, telefon, komputer

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym)

Gen. K. Gilarskiego 22/3
05-255 Nowe Załubice
MazowieckiePL
Konrad Jankowski:
REGON:
385912257