Przedstawiciel handlowy - branża stalowa
Lokalizacja:
Sosnowiec woj. śląskie / możliwość pracy zdalnej
Firma:
Darko Steel Group sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Wynagrodzenie:
5 000,00 - 20 000,00PLN

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków:

-Realizacja planów sprzedażowych
-Aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
-Badanie potrzeb klientów
-Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji handlowych z istniejącymi klientami
-Prowadzenia negocjacji handlowych
-Przygotowywanie ofert handlowych
-Obsługa posprzedażowa

Nasze wymagania

-Doświadczenie w sprzedaży wyrobów stalowych min. 3 lata
-Szczególnie jesteśmy zainteresowani kandydatami posiadającymi doświadczenie w handlu takimi wyrobami jak: blachy w 2 gatunku (gw, zw, ocynk, lakierowana, rury, profile) albo blachy transformatorowe, prądnicowe, ocynkowane, elektro cynkowane, Al.-Zn, Al.-Si, Magnelis itd
-Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
-Determinacja oraz nastawienie na cel
-Dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Power Point, Outlook)
-Prawo jazdy kat. B.
-Wysoka kultura osobista
-Sumienność, dokładność, skrupulatność, punktualność

To oferujemy

-Możliwość pracy zdalnej
-Umowę o pracę po okresie próbnym
-Wynagrodzenie : Podstawa + premia adekwatna do osiąganych wyników (brak górnej granicy)
-Wsparcie we wdrożeniu na nowym stanowisku
-Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole których łączą wspólne cele i pasja
-Elastyczne warunki pracy
-Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

Darko4in KD – Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą wyrobów stalowych, posiadamy 10-letnie doświadczenie w międzynarodowym handlu wyrobami ze stali czarnej i nierdzewnej.

Strona internetowa https://darko4steel.pl/
510-094-015

Wojskie Polskiego 8
41-208 Sosnowiec
ŚląskiePL
NIP:
6443580117
REGON:
369079501