Przedstawiciel Handlowy-Stalowe Centrum Serwisowe
Lokalizacja:
mazowieckie, łódzkie
Firma:
Hanbud Sp z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Firma Hanbud jest czołowym producentem wyrobów stalowych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji blachodachówek, paneli dachowych, blach trapezowych oraz profili do suchej zabudowy. Produktami naszej firmy są również metalowe sztachety oraz nowoczesne ogrodzenia żaluzjowe. Hanbud z powodzeniem eksportuje swoje produkty do krajów ościennych jak również na południe Europy. Z ofertą firmy można zapoznać się na stronach www.hanbud-dachy.pl, www.tanie-blachy.pl,

W związku z rozbudową struktur sprzedaży poszukujemy ambitnych i nastawionych na profesjonalną obsługę klienta, kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy – Stalowe Centrum Serwisowe

Obszar działania: Polska centralna.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Realizacja założonych planów sprzedaży w oparciu o asortyment firmy;

-Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne działania w wyznaczonym regionie;

-Budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami firmy;

-Przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji dla klientów

-Doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej firmy;

-Doradztwo z zakresu doboru dedykowanych materiałów stalowych.

NASZE WYMAGANIA:

-Mile widziane: znajomość branży stalowej i zagadnień związanych z pracą w Stalowym Centrum Serwisowym będzie dodatkowym atutem.

-Znajomości i sieć kontaktów rynku dystrybucyjnego;

-Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji;

-Pełnego zaangażowania w dążeniu do osiągania celów sprzedażowych;

-Umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami, komunikatywność, dyspozycyjność,

-Samodzielność, rzetelność i sumienność przy wykonywaniu powierzonych zadań.

-Prawa jazdy kat. B;

-Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, a w szczególności znajomość obsługi MS Office,

OFERUJEMY:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

-Praca w młodym zespole

-Motywujący system wynagrodzeń uzależniony od wyników;

-Narzędzia pracy takie jak samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy;

-Coaching podnoszący kwalifikacje;

-Pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej;

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

praca@hanbud-dachy.pl

tel. 609167444

Brańska 153
17-100 Bielsk Podlaski
PodlaskiePL
NIP:
5432188243