Operator automatów tokarskich CNC
Lokalizacja:
Łódzkie, Łódź
Firma:
Atena Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Wynagrodzenie:
3 500,00 - 5 000,00PLN

Zakres obowiązków:
obsługa maszyn CNC;
ustawienie parametrów, nadzorowanie pracy obrabiarek;
przezbrajanie maszyn oraz wymiana narzędzi obróbczych;
pomiar detali zgodnie z planem kontroli;
utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:
umiejętność czytania i pracy z rysunkiem technicznym;
umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
sumienność, zaangażowanie, dyspozycyjność.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
praca na nowoczesnych maszynach CNC;
przeszkolenie w zakresie obsługi maszyn;
atrakcyjne wynagrodzenie;
premie po 3 miesiącach;
możliwość pracy w nadgodzinach;
podwyżki inflacyjne;
możliwość rozwoju w kierunkach: Programista CNC, Technolog CNC lub Technik Utrzymania Ruchu;
szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków, uzupełnianie wiedzy w dziedzinie obróbki CNC.
Stawka: od 3500 brutto

Łomżyńska 13/15
93-176 Łódź
ŁódzkiePL
+48:
NIP:
7321984452