Monter - Spawacz
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
ZEC SERVICE Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska pracy:
-montaż instalacji centralnego ogrzewania,wod.-kan.,gazowej
-zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczych (centralnego ogrzewania), wodno-kanalizacyjnych i gazowych (gazów technicznych i gazu ziemnego) w budynkach biurowych i halach przemysłowych

Wymagania:
-wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
-doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata)
-doświadczenie w montażu instalacji c.o., wod.-kan., gazowych.
-umiejętność spawania gazowego
-doświadczenie w organizacji pracy i umiejętność pracy w zespole
-uprawnienia do pracy na wysokości
-świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci w zakresie konserwacji, remontów i montażu

Nasza oferta:
-umowa o pracę
-atrakcyjne warunki finansowe
-długoterminowy kontrakt(z możliwością pracy w nadgodzinach)
-praca w renomowanej firmie
-możliwość zdobycia i pogłębienia doświadczenia zawodowego

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/monter-spawacz-wroclaw,oferta,5098175?sug=oferta_bottom_ss_1

Łowiecka 24
50-220 Wrocław
DolnośląskiePL