Operator wycinarki laserowej CNC – Belgia
Lokalizacja:
Brugia
Firma:
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Operator wycinarki laserowej CNC

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Operator wycinarki laserowej CNC

Miejsce pracy: Brugia, Belgia

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 13€/h. w zależnosci od doświadczenia + diety
zatrudnienie na warunkach belgijskich
premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
zorganizowane dojazdy do pracy
ubezpieczenie zdrowotne
opiekę polskiego koordynatora
pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalony termin wyjazdu
premię za polecenia kandydata do pracy
Zakres obowiązków:

obsługa maszyny laserowej CNC (Trumpf) Wymagania: Doświadczenie z wycinarką laserową CNC
praca w systemie dwuzmianowym
Wymagania:

Doświadczenie na ww. stanowisku
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany)
Odpowiedzialność, dokładność
Motywacja do pracy

Prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@abcwork.eu
Więcej aktualnych ofert pracy na www.abcwork.eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Terebelska 67a
21-500 Biała Podlaska
LubelskiePL
NIP:
5372629085
REGON:
360250502