OPERATOR CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Herby
Firma:
Yawal Spółka Akcyjna
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Główne obowiązki:
-Obsługiwanie maszyn sterowanych numerycznie,
-Bieżąca kontrola jakości produkowanych komponentów,
-Raportowanie ilości,
-Wprowadzanie korekt w przypadku odchyleń,
-Wymiana narzędzi,
-Kontrola magazynu,
-Kontrola bieżących parametrów urządzenia,
-Obsługa innych maszyn automatycznych.

Wymagania:
-Wykształcenie średnie techniczne,
-Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku,
-Mile widziany kurs operator CNC,
-Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (dobra znajomość MS Office)
-Znajomość rysunku technicznego,
-Mile widziana znajomość oprogramowania CAD,
-Doświadczenie w pracy na centrach obróbczych będzie dodatkowym atutem,
-Mile widziana umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
-Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w grupie,
-Zaangażowanie i motywacja do wdrażania nowych rozwiązań.

Oferujemy:
-Stabilną pracę w przyjaznym środowisku pracy,
-Możliwość rozwoju kompetencji i wiedzy,
-Atrakcyjny system premiowy,
-Dodatkową opiekę zdrowotną,
-Multisport,
-Niezbędne narzędzia pracy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia:https://www.pracuj.pl/praca/operator-cnc-slaskie,oferta,5096438?sug=oferta_bottom_bd_2

Lubliniecka 36
42-284 Herby
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
5730106096
REGON:
150260970