Operator CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Bielsko - Biała
Firma:
Aqmet sp. z o.o. sp. k.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

OPIS STANOWISKA:
-Obsługa prasy krawędziowej
-Bezpośredni nadzór nad procesem gięcia
-Wprowadzanie bieżących korekt parametrów do maszyny
-Kontrola zgodności produktu z dokumentacją

WYMAGANIA:
-Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (prasy krawędziowe) – minimum 1-rok
-Umiejętność czytania rysunku technicznego
-Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
-Dyspozycyjność, dokładność
-Uprawnienia na wózek widłowy – mile widziane

OFERUJEMY:
-Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca%2Foperator-maszyn-cnc-bielsko-biala-okolice-dankowice-pow-bielski%2Coferta%2C5125601?utm_source=rekomendacje&utm_medium=email&sendid=5dd3d019-531a-427a-b857-6944bedfc024&send_date=2017-02-23&utm_campaign=prog_kdk_1

Plac Św. Mikołaja 2
43-300 Bielsko - Biała
ŚląskiePL