Spawacz
Lokalizacja:
Śląskie, Świętochłowice
Firma:
SOR-DREW S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-spawanie konstrukcji stalowych wg dokumentacji technicznej (metoda MAG),
-obróbka mechaniczna (szlifowanie, gratowanie),
-zapewnianie jakości zgodnej z dokumentacją techniczną,
-zapewnianie terminowej realizacji prac spawalniczych,
-dbanie o sprzęt spawalniczy.

WYMAGAMY:
-minimum roku doświadczenia w spawaniu metodą MAG,
-aktualnych uprawnień spawalniczych,
-dobrej znajomości rysunku technicznego,
-wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego (preferowane kierunkowe ślusarz-spawacz),
-kursu hakowego lub obsługi suwnicy (mile widziane),
-umiejętności posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym (suwmiarka, spoinomierz),
-dokładności, samodzielności, odpowiedzialności.

OFERUJEMY:
-stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę,
-atrakcyjny system wynagrodzeń,
-pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach,
-możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia:https: //www.pracuj.pl/praca/spawacz-slaskie,oferta,5115125?sug=oferta_bottom_bd_1

Sztygarska 26
41-608 Świętochłowice
ŚląskiePL