Technolog
Lokalizacja:
Świętokrzyskie, Starachowice
Firma:
Promet SA
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Znajomość tematyki z zakresu procesów produkcyjnych
Optymalizacja procesów technologicznych
Wdrażanie zmian i nadzór nad rozwojem procesu technologicznego oraz linii produkcyjnych
Tworzenie dokumentacji procesowej i technologicznej
Analiza problemów technologicznych oraz konstrukcyjnych i wskazywanie rozwiązań
Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych – wsparcie techniczne
Opracowywanie i nadzór wszystkich etapów prac konstrukcyjnych dla nowych oraz powielanych projektów technologicznych
Tworzenie kart produktowych
Ścisła współpraca z działem produkcji
Przeprowadzanie prób technologicznych

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne lub pokrewne),
Min. 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie obróbki plastycznej metali lub spawania,
Znajomość podstawowych zasad konstrukcji maszyn i urządzeń
Dobra znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej,
Posiadanie wiedzy z zakresu materiałoznawstwa, chemicznej obróbki metali lub cynkowania,
Mile widziana znajomość obróbki stali nierdzewnych,
Samodzielna inicjatywa i dbałość o organizację stanowiska pracy,
Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office oraz programów CAD 2D i 3D, Pro/Engineer, Solid Works,
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
Możliwość realizacji ciekawych projektów,
Rozwój zawodowy – Szkolenia.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-starachowice,oferta,7145835

Kontakt z wystawcą:

Promet SA
Główna 21
27-200 Starachowice
ŚwiętokrzyskiePL