Brygadzista monter - Spawacz
Lokalizacja:
Zachodniopomorskie, Szczecin
Firma:
Hurtostal 2 Sp. Z o. o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
•Organizacja pracy podległych pracowników,
•Dopilnowanie rzetelnego i prawidłowego wykonywania zleceń,
•Opracowywanie dokumentacji technologicznej,
•Nadzór technologiczny nad produkcją gwarantujący terminową realizację planów produkcyjnych oraz wysoką jakość wytwarzanych produktów zgodnych z wymogami klienta oraz obowiązującymi normami i standardami ISO,
•Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych;

Wymagania:
•Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane kierunki – ślusarskie i pokrewne),
•Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowana branża - przemysł metalowy),
•Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
•Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
•Umiejętność pracy w zespole,
•Dyspozycyjność, rzetelność, samodzielność;

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie ,
•Szanse na rozwój zawodowy wraz z możliwością nabycia nowych umiejętności i doświadczenia,
•Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji kandydata;

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/brygadzista-monter-spawacz-szczecin,oferta,7042164

Pomorska 53b, 53b
70-812 Szczecin
ZachodniopomorskiePL
Biuro:
NIP:
9552354686
REGON:
321483814