Handlowiec
Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Firma:
Dar Stal Dariusz Zaława
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Stalowe centrum serwisowe Dar Stal Dariusz Zaława z siedzibą w Myszkowie, w związku z poszerzeniem oferty asortymentowej, poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciel handlowy.
Zakres obowiązków:
• Sprzedaż wyrobów stalowych, kształtowników, wypałek,
• Przygotowanie ofert zgodnych z zapytaniem klienta,
• Tworzenie i realizacja planów sprzedaży na podległym terenie,
• Utrzymywanie b. dobrych relacji z obecnymi klientami,
• Pozyskiwanie nowych klientów,

Oczekiwania:
• minimum średnie wykształcenie,
• doświadczenie w handlu w branży stalowej,
• obsługa MS Office,
• komunikatywność, sumienność, zorientowanie na klienta,
• dyspozycyjność- gotowość do wyjazdów służbowych, zaangażowanie,
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• samochód oraz laptop służbowy do wykonywania zadań,
• atrakcyjne wynagrodzenie częściowo uzależnione od osiąganych rezultatów,
• możliwości awansu.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres email: akochanczyk@darstal.eu.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w Dar Stal Dariusz Zaława zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).
Administratorem Państwa danych osobowych jest Dar Stal Dariusz Zaława z siedzibą w Myszkowie ul. Partyzantów 21. Państwa dane osobowe zbierane są na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji w Dar Stal Dariusz Zaława. Zebrane dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom wskazanym w przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla potrzeb rekrutacji.

Przemysłowa 7
42-300 Myszków
ŚląskiePL
Ewa:
NIP:
577-116-25-07
REGON:
152106806