Spawacz
Lokalizacja:
Łódzkie, Łódź
Firma:
ABB Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

W łódzkim zakładzie ABB spawamy konstrukcje stalowe do produkcji transformatorów mocy. Spawamy metodą MAG, MIG oraz TIG. Nasza spawalnia charakteryzuje się wysokimi standardami BHP, dbamy o to by miejsce pracy było przyjazne i bezpieczne. Jeżeli jesteś osobą chętną do nauki, ambitną i zaangażowaną – dołącz do naszego zespołu! Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadania:
•Spawanie konstrukcji stalowych do produkcji transformatorów mocy;
•Przygotowanie elementów do spawania poprzez szlifowanie, cięcie;
•Montaż elementów do spawania zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną oraz technologią;
•Wykonywanie codziennych obowiązków w sposób zapewniający bezpieczeństwo pracy (własne oraz współpracowników);

Wymagania:
•Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
•Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
•Umiejętność odczytania podstawowych informacji z rysunku technicznego;
•Gotowość do podjęcia pracy w trybie 3 zmianowym.

Dołącz do nas i zyskaj:
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę BEZPOŚREDNIO Z ABB;
•Wynagrodzenie od 4000 zł brutto;
•Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;
•Dofinansowanie do MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS (pożyczki zakładowe, paczki świąteczne);
•Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;
•Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;
•Premie miesięczne uzależnione od wyników pracy - do 500 zł brutto;
•Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;
•Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;
•Możliwy dodatek relokacyjny– do indywidualnego uzgodnienia;
•Miłą atmosferę pracy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-lodz,oferta,7029679

Aleksandrowska 67/93
91-205 Łódź
ŁódzkiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
5260304484
REGON:
10017168