Operator maszyn
Lokalizacja:
Dąbrowa Górnicza
Firma:
CMC ZAWIERCIE S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
•Obsługa maszyn produkcyjnych, wózka widłowego lub suwnicy z poziomu roboczego
•Bieżąca kontrola maszyn i przebiegu cyklu produkcyjnego
•Raportowanie przebiegu produkcji
•Identyfikowanie awarii

Wymagania:
•Dyspozycyjność - praca w systemie trzy - zmianowym
•Dobrej organizacji czasu pracy
•Samodzielności
•Sumienność i dokładność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
•Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
•Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
•Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
•Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport oraz korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
•Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie
do wypoczynku, bilety do kina, bony dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)
•Praca od zaraz

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-dabrowa-gornicza,oferta,7027275

Piłsudskiego 82
42-400 Zawiercie
PL