Inżynier Procesu w dziale Metali
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
Firma:
Phoenix Contact Wielkopolska
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Poznaj nas

Pozycję lidera osiągamy dzięki innowacyjnemu i nowoczesnemu działaniu, poszanowaniu środowiska naturalnego oraz realizacji zasady, iż najważniejszym dobrem firmy są ludzie. Dbając o bezpieczne warunki pracy, firma daje swoim pracownikom szansę na rozwój i zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Jakie będą twoje zadania?

Analizowanie i rozwiązywanie problemów procesowych,
Optymalizacja procesów technologicznych w celu zapewnienia konkurencyjności i minimalizacji kosztów wytworzenia,
Udział w odbiorze wykrojników i maszyn do obróbki plastycznej,
Analiza funkcjonalności / parametrów dla nowych maszyn, w tym również nadzór nad próbami nowych wykrojników,
Koordynowanie modyfikacji lub modernizacji środków produkcji,
Nadzór i realizacja budżetu inwestycyjnego dla nowych maszyn i urządzeń lub modernizacji istniejących.

Co oczekujemy?

Bardzo dobra znajomość oraz doświadczenie zawodowe z obszaru procesów, preferowane doświadczenie z obszaru obróbki metali (wykrawanie, tłoczenie, obróbka skrawaniem),
Wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń związanych z obróbką plastyczną,
Doświadczenie w pracy z narzędziami optymalizacyjnymi,
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego,
Znajomość rysunku technicznego,
Mila widziana znajomość systemów: AutoCAD (2D / 3D), SAP,

Co oferujemy?

Atrakcyjne wynagrodzenie,
Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji,
Dodatek za dojazd do pracy powyżej 30 km od PxCW
Bogaty pakiet benefitów (m. in. wczasy pod gruszą, karta multisport, bony na święta, kolonie i zimowiska dla dzieci i inne.),
Pracę w przyjaznej atmosferze,
Przejrzysty system kształcenia umożliwiający rozwój i awans pracowników.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez przycisk "aplikuj".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o. informuje o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych:

I. Administrator danych

Administratorem Pani/Pana danych jest:

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.
ul. Celna 5, 64-300 Nowy Tomyśl PL
NIP 788 - pokaż numer telefonu - 3
Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto I Wilda
VIII Wydział Gospodarczy KRS
Numer KRS 120 - pokaż numer telefonu - 8
Kapitał zakładowy: 5.265.900 zł (wpłacony w całości), zwany dalej „PxCW”.

II. Inspektor Ochrony Danych
W PxCW został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można się pisemnie (na adres siedziby PxCW). Z Inspektorem Ochrony Danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

III. Cele oraz podstawa prawna przetwarzania danych osobowych
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PxCW w celu realizacji procesu rekrutacji/i przyszłych rekrutacji - podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w tym zakresie jest Pani/Pana zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia oraz realizacja przez PxCW obowiązków prawnych ciążących na PxCW, tj. art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia w zw. z przepisami Kodeksu pracy.

IV. Informacja o okresach przetwarzania danych osobowych
PxCW będzie przechowywał Pani/Pana dane osobowe przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji/przez okres niezbędny do realizacji procesu przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 12 miesięcy. Po zakończeniu rekrutacji Pana dane zostaną usunięte.

V. Informacja o odbiorcach danych osobowych
Pani/Pana dane są przeznaczone dla PxCW w procesie rekrutacji/w procesach przyszłych rekrutacji.

VI. Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia na warunkach wynikających z Rozporządzenia.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sytuacji, gdy istnieje podejrzenie, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

VII. Obowiązek podania danych osobowych
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem Pani/Pana udziału w procesie rekrutacji/i w procesach przyszłych rekrutacji.

Celna 5
64-300 Nowy Tomyśl
WielkopolskiePL