Operator
Lokalizacja:
Łódzkie, Łódź
Firma:
ABB Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Łódzka fabryka ABB to największe centrum produkcyjne spółki w naszym kraju. Pod jednym dachem, w pięciu zakładach, powstają transformatory mocy rozdzielcze, trakcyjne oraz komponenty i elementy izolacyjne do produkcji transformatorów. Zlokalizowany w Łodzi przy ulicy Aleksandrowskiej kompleks produkcyjny ABB zatrudnia ponad 1500 osób. Aktualnie do naszego Zakładu Transformatorów Mocy poszukujemy osób na stanowisko: Operator Dołącz do łódzkiego zespołu ABB! Jeżeli jesteś osobą chętną do nauki, ambitną i zaangażowaną – APLIKUJ!

Twoje zadania to:
•Obsługa wiertarek promieniowych i prasy krawędziowej CNC lub obsługa wycinarki plazmowej CNC;
•Odpowiednie wykorzystanie dostępnych maszyn i urządzeń oraz materiałów w odniesieniu do planu produkcji;
•Przestrzeganie przepisów BHP.

W zamian za swoją pracę otrzymasz od Nas:
•Mile widziane kierunkowe wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne;
•Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
•Umiejętność odczytania informacji z rysunku technicznego;
•Gotowość do podjęcia pracy w trybie 3 zmianowym.

Dołącz do nas i zyskaj:
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę BEZPOŚREDNIO Z ABB;
•Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;
•Dofinansowanie do MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS (pożyczki zakładowe, paczki świąteczne);
•Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;
•Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;
•Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;
•Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;
•Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
•Miłą atmosferę pracy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-lodz,oferta,6961987

Aleksandrowska 67/93
91-205 Łódź
ŁódzkiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
5260304484
REGON:
10017168