SPAWACZ INSTALACJI SANITARNYCH
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
Recrute
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
spawanie instalacji sanitarnychmontaż instalacji sanitarnych (w sytuacjach, gdy aktualnie nie
będą potrzebne prace spawalnicze),
odpowiedzialność za powierzone narzędzia i materiały.

Wymagania:
potrafisz spawać metodami MIG/MAG (uprawnienia spawalnicze),
posiadasz udokumentowane min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku spawacza instalacji,
potrafisz odczytywać dokumenty techniczne,
posiadasz prawo jazdy kat. B
wykonujesz pracę dokładnie i sprawnie,
jesteś osobą sumienną, odpowiedzialną i dokładną.