Operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC
Lokalizacja:
Podlaskie, Białystok
Firma:
Darmet Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakład Obróbki Skrawaniem "Darmet" Sp. z o.o.

Od 30 lat istniejemy na rynku obróbki metali. Współpracujemy z wieloma czołowymi producentami w naszym regionie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, najnowsze obrabiarki zakupione w 2017 roku to centrum obróbcze HAAS VF-4SS oraz tokarki Doosan Lynx. Jeśli poszukujesz pracy jako operator maszyn CNC i spełniasz poniższe wymagania to aplikuj do nas i pracuj z najlepszymi.

Opis stanowiska:
Obsługa frezarek i tokarek CNC
Obsługa urządzeń pomiarowo - kontrolnych
Dbałość o terminową realizacje zobowiązań produkcyjnych
Dbałość o powierzone stanowisko oraz wyposażenie

Wymagania:
Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (preferowane-obróbka skrawaniem-CNC )
Znajomość metod obróbki skrawaniem metali
Znajomość rysunku technicznego
Umiejętność obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie
Doświadczenie minimum 2 lata ciągłej pracy na podobnym stanowisku
Znajomość narzędzi pomiarowych i umiejętność posługiwania się nimi
Kontrola i nadzór nad wykonywaniem detali zgodnie z dostarczoną dokumentacją

Oferujemy:
Pracę w rozwijającej się firmie
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia:https://www.pracuj.pl/praca/operator-obrabiarek-sterowanych-numerycznie-cnc-bialystok,oferta,6876740

Komunalna 4c
15-197 Białystok
PodlaskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
9661524555
REGON:
50699567