Operator drążarki drutowej
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Firma:
eCONTROL
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

ECONTROL Usługi Techniczne jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży projektowania i budowy maszyn oraz usługach narzędziowych. Z uwagi na rozbudowę parku maszyn poszukujemy Operatora sterowanej numerycznie elektroerozyjnej wycinarki drutowej.

Opis stanowiska:
przygotowywanie detali do obróbki,
dobór narzędzi, parametrów,
bieżąca obsługa maszyny i realizacja zaplanowanych procesów obróbczych,
programowanie maszyny,
ustawianie detali do obróbki,
konfiguracja oraz dobór optymalnych parametrów pracy urządzenia,
kontrola jakości (w tym kontrola wymiarowa) produkcji wykonywanych detali,
prowadzenie monitoringu eksploatacji maszyny, wykonywanie codziennych oraz okresowych przeglądów oraz konserwacji maszyny.

Wymagania:
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
dobra znajomość technologii obróbki,
doświadczenie w zakresie doboru narzędzi i parametrów obróbki,
doświadczenie min. 2 lata w zakresie samodzielnej pracy na sterowanej numerycznie elektroerozyjnej wycinarki drutowej (albo innych maszyn typu CNC),
bardzo dobra znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw oprogramowania CAM.

Oferujemy:
dobre warunki zatrudnienia,
nowoczesne narzędzia pracy,
pracę na pełny etat - przy umowie o pracę,
praca na 2 zmiany,
atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do zaangażowania efektów pracy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia:https://www.pracuj.pl/praca/operator-drazarki-drutowej-poznan%2Coferta%2C6837207

Kontakt z wystawcą:

eCONTROL
Skawińska 37
61-333 Poznań
WielkopolskiePL
NIP:
7822271065
REGON:
301330463