Operator maszyny CNC-tokarka
Lokalizacja:
Lubuskie, Brzezie k/Sulechowa
Firma:
ROLTEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Firma P.W. Roltex Sp. z o.o. specjalizująca się w obróbce blach i technice magazynowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Sulechów (okolice)

Zakres obowiązków:
Obsługa maszyny sterowanej numerycznie -tokarka CNC,
Obsługa urządzeń pomiarowych,
Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji.

Wymagania:
Wykształcenie minimum zasadnicze,
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Umiejętność obsługi komputera,
Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyny-cnc-tokarka-sulechow-okolice,oferta,6835720

Rozwojowa 3
66-100 Brzezie k/Sulechowa
LubuskiePL