Operator CNC - Prasa Krawędziowa
Lokalizacja:
Zachodniopomorskie, Sianow/ Poland
Firma:
Globmetal Kamil Pawlak
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

GLOBMETAL jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie obróbki metali i innych materiałów. W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
obsługa pras krawędziowych marki Trumpf,
dbałość o jakość wytworzonego wyrobu,
konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów.

Wymagania:
mile widziane doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej,
znajomość rysunku technicznego,
umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
umiejętność organizacji własnej pracy,
dyspozycyjność.

Oferujemy:
umowę o pracę,
satysfakcjonującą pracę w rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
możliwość rozwoju zawodowego,
miłą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-cnc-prasa-krawedziowa-sianow,oferta,6814723

Dworcowa 56
76-004 Sianow/ Poland
ZachodniopomorskiePL
tel:
tel:
tel:
fax:
NIP:
842-151-78-39