Ślusarz - Spawacz
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
Zakład Mechaniczny Alhena
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

MACIEJ DUCHIŃSKI "ALHENA" ZAKŁAD MECHANICZNY

Zakład Mechaniczny Alhena specjalizuje się w spawaniu różnego rodzaju konstrukcji stalowych od ponad 20 lat. Znajdujemy się we Wrocławiu, w dzielnicy fabrycznej. Od wielu lat jesteśmy dostawcą elementów i konstrukcji metalowych dla światowych producentów maszyn górniczych, autobusów, urządzeń grzewczych i budownictwa. Jesteśmy nowoczesnym zakładem, stanowiącym silną konkurencję na rynku lokalnym oraz zagranicznym. W firmie od wielu lat, w dobrej atmosferze pracuje stała załoga w ilości około 100 osób.

Firma zatrudni pracownika na stanowisku:

Opis stanowiska i wymagania
sczepianie detali przed spawaniem
wykonywanie spoin jednościegowych lub wielościegowych metodą MAG 135
nieskomplikowane prace ślusarskie przy użyciu prostych narzędzi
uprawnienia spawalnicze nie są wymagane
wymagane są chęci do pracy i nauki zawodu oraz rzetelne podejście do swoich obowiązków
praca jest w systemie dwuzmianowym, na niektórych stanowiskach jednozmianowym.
istnieje możliwość pracy w nadgodzinach oraz zmian czasu pracy
soboty są wolne, a w niedziele nie pracujemy.

Oferujemy
stałe, całoroczne zatrudnienie na umowę o pracę lub w ramach własnej działalności gospodarczej.
niekorporacyjne zasady obowiązujące w zakładzie oraz dobrą atmosferę
zarobki proporcjonalne do umiejętności i zaangażowania + premia uznaniowa
wypłatę zawsze na czas i w całości, najpóźniej do 10-go każdego miesiąca
dodatkowe ubezpieczenia NNW
możliwość zrobienia uprawnień spawalniczych na różne metody: MAG; TIG; stanowisko zrobotyzowane.
możliwości podniesienia swoich kwalifikacji i zdobycia doświadczenia na różnych stanowiskach.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-spawacz-wroclaw,oferta,500016327

Fabryczna 22 B
53-609 Wrocław
DolnośląskiePL