Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
Firma:
KUŹNIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Spółka Kuźnia Ostrów Wielkopolski jest doświadczonym producentem w branży transportu kolejowego w zakresie produkcji:
odkuwek matrycowych
części obrobionych mechanicznie
zmontowanych komponentów
odkuwek swobodnie kutych
regeneracji urządzeń kolejowych

Spółka posiada zakład produkcyjny i magazyn zlokalizowany w zachodniej Polsce. Produkcja oparta jest w pełni na własnych zasobach z wykorzystaniem wieloletnich tradycji kuźniczych.

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Opis stanowiska:
Praca w Dziale Utrzymania Ruchu Kuźni Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o.;
Bieżące serwisowanie, utrzymanie sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych na terenie zakładu;
Prowadzenie dokumentacji z prowadzonych prac;
Praca w systemie trzyzmianowym.

Wymagania:
Mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane elektryczne
lub pokrewne;
Uprawnienia SEP do 1 kV;
Umiejętność obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej;
Praktyczna wiedza z zakresu elektryki, mile widziana wiedza z zakresu mechaniki przemysłowej, systemów sterowania;
Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu;
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;
Dostępność do okazjonalnej pracy w weekendy.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę);
Bardzo dobrą atmosferę pracy;
Wynagrodzenie godzinowe w systemie dniówkowym 17zł brutto;
Premie regulaminowe.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/elektryk-w-dziale-utrzymania-ruchu-ostrow-wielkopolski%2Coferta%2C6818211

Wrocławska 93
63-400 Ostrów Wielkopolski
WielkopolskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
8652374736
REGON:
831368975