Operator frezarki CNC
Lokalizacja:
Mazowieckie, Słupno
Firma:
Saks-Pol Spółka Jawna
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Wiodąca firma z branży elektrycznej z ponad 20-letnim doświadczeniem
poszukuje do działu produkcji pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wołomin (okolice), Słupno (pow. wołomiński)

Opis stanowiska:
samodzielna praca przy obsłudze frezarki sterowanej numerycznie
przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie
dobór odpowiedniego oprzyrządowania i narzędzi
ustawienie i wykonywanie detalu zgodnie z dokumentacją techniczną
kontrola poprawności wykonanych detali

Wymagania:
umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
znajomość rysunku technicznego
możliwość przeszkolenia
zaangażowanie w wykonywane obowiązki
umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży
umowę o pracę
niezbędne narzędzia pracy
pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-frezarki-cnc-wolomin-okolice-slupno-pow-wolominski,oferta,6804809

Ceglana 11
05-250 Słupno
MazowieckiePL