Specjalista Mechanik
Lokalizacja:
Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
Firma:
CELSA Huta Ostrowiec Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o.- wiodący producent stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będący częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:
kontrolowanie stanu technicznego maszyn w celu zapewnienia ciągłości produkcji
prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn
współpraca z firmami zewnętrznymi wspierającymi proces utrzymania ruchu
wspieranie pracowników Utrzymania Ruchu w zakresie prewencji i usuwania awarii
śledzenie, analizowanie i raportowanie wskaźników Utrzymania Ruchu
nadzór nad częściami zapasowymi

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne – preferowane mechanika i budowa maszyn
znajomość rysunku technicznego
ogólna wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki I hydrauliki
minimum dwu letnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym w utrzymaniu ruchu
znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

Zatrudniona osoba powinna:
charakteryzować się odpowiedzialnością i ukierunkowaniem na wyniki
być dynamiczna i zaangażowana
być zorientowana na rozwój
posiadać umiejętności pracy w zespole i komunikacji oraz umiejętności organizacyjne

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
finansowanie kursu języka angielskiego
możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i projektach
możliwość poznania nowoczesnych metod zarządzania w oparciu o TQM
pakiet świadczeń socjalnych

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-mechanik-ostrowiec-swietokrzyski,oferta,6809714

Samsonowicza 2
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
ŚwiętokrzyskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
5272312319
REGON:
16364209