Tokarz narzędziowy CNC
Lokalizacja:
Częstochowa
Firma:
Metal Union sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Metal Union sp. z o.o. jest polską firmą produkująca profile stalowe cienkościenne metodą formowania na walcach profilarskich. Firma od 20 lat dostarcza swoje wyroby do producentów okien i szyb zespolonych, branży wnętrzarskiej oraz AGD na rynku Polskim oraz zagranicznych.

Zakres obowiązków:
wykonywanie detali/operacji zgodnie z załączoną dokumentacją lub wzorem na tokarce CNC (produkcja jednostkowa lub małoseryjna),
dobór narzędzi skrawających, mocowań i parametrów skrawania,
dokonywanie pomiarów detali i stałe dbanie o utrzymanie ich wymaganej jakości,
utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn.

Wymagania podstawowe:
znajomość rysunku technicznego,
umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,
podstawowa znajomość obsługi maszyn do obróbki skrawaniem,
dokładność, sumienność i precyzja w wykonywaniu prac,
chęć do stałego doskonalenia i zdobywanie nowych doświadczeń.

Dodatkowe atuty:
doświadczenie w pracy z maszynami do obróbki skrawaniem,
znajomość programów CAD/CAM.

Oferujemy:
możliwość przyuczenia przez wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem pod warunkiem spełnienia wymagań podstawowych,
przejrzyste i transparentne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
stałe wynagrodzenie,
niezbędne narzędzia pracy,
przyjazną atmosferę pracy,
możliwość rozwoju.

Ogłoszenie jest skierowane do:
osoby posiadających doświadczenie w branży
lub
osoby, które spełniają wymagania podstawowe.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-narzedziowy-cnc-czestochowa,oferta,6805792

Żyzna 11 F
42-200 Częstochowa
PL
NIP:
573-10-21-083
REGON:
150090573