Tokarz - Frezer
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Legnica
Firma:
Eckert Automatyka Spawalnicza Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Co nas wyróżnia?
Innowacja najlepiej oddaje filozofię oraz działanie naszej firmy. Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą – przemawia za nami 29 lat funkcjonowania. Jesteśmy twórcami nowoczesnych i wyjątkowych na skalę światową rozwiązań (także opatentowanych). 50% naszej sprzedaży stanowi eksport. Nasze rozwiązania wielokrotnie były nagradzane, zarówno przez instytuty naukowe, jak i komisje przyznające nagrody i wyróżnienia na międzynarodowych specjalistycznych targach. Naszą siłą jest młody i zgrany zespół. Stawiamy na inicjatywę.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy
nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Opis stanowiska:
obsługa obrabiarek CNC (toczenie, frezowanie) oraz tokarek i frezarek konwencjonalnych

Wymagania:
wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
znajomość rysunku technicznego
znajomość obsługi narzędzi skrawających
znajomość posługiwania się przyrządami pomiarowymi
mile widziana znajomość sterownika Fanuc

Oferujemy:
pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00
wynagrodzenie wzrastające wraz ze wzrostem kompetencji
dofinansowanie do pakietu opieki medycznej
dofinansowanie do karty Multisport
inne benefity pozapłacowe zgodne z polityką firmy (wyprawki,paczki,bony itp.)
możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-frezer-legnica,oferta,6802868

ul. Pawicka 4c
59-220 Legnica
DolnośląskiePL