OPERATOR OBRÓBKI WIÓROWEJ I ELEKTROEROZYJNEJ
Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa (Centrala)
Firma:
PIT-RADWAR S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Firma PIT-RADWAR S.A. poszukuje kandydatów do pracy w obszarze produkcji na stanowisko:

OPERATOR OBRÓBKI WIÓROWEJ I ELEKTROEROZYJNEJ - FREZER (K/M)

Opis stanowiska
Wykonywanie szeroko rozumianych prac frezerskich (frezowanie, cięcie, nawiercanie, wiercenie, gwintowanie, wytaczanie);
Praca na urządzeniach do cięcia wodą Omax;
Praca na urządzeniach do cięcia metali (gilotyny);
Praca z urządzeniami dźwignicowymi (suwnica);
System pracy II zmianowej.

Wymagania:
Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne – preferowany zawód: obróbka skrawaniem;
Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Znajomość podstaw materiałoznawstwa;
Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:
Znajomość dowolnego programu CAM sterującego obrabiarkami CNC;
Doświadczenie w pracy na maszynach do cięcia wodą np. OMAX.
Doświadczenie w pracy na maszynach do ciecia tworzyw np. Kimla.

Oferujemy:
Umowę o pracę
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów
Prywatną opiekę medyczną
Dofinansowanie do karty Multisport
Dofinansowanie do wypoczynku
Niezbędne narzędzia pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-obrobki-wiorowej-i-elektroerozyjnej-frezer-k-m-warszawa%2Coferta%2C6807564

ul. Poligonowa 30
04-051 Warszawa (Centrala)
MazowieckiePL
Centrala:
Dział handlowy:
Sekretariat:
Fax:
NIP:
5250009298
REGON:
141301063