Operator maszyn CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Zawiercie
Firma:
Konsorcjum Stali S.A. Oddział Zawiercie
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Jesteśmy liderem w produkcji zbrojeń budowlanych oraz jedną z największych
firm zajmujących się dystrybucją wyrobów hutniczych w Polsce.
Aktualnie do naszego Centrum Serwisowego Stali w Zawierciu poszukujemy
osób chętnych na stanowisko:

Miejsce pracy: Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Myszków

Opis stanowiska:
przygotowanie materiałów do obróbki (blachy)
dbanie o porządek maszyny oraz jej konserwacja
obsługa maszyny sterowanej numerycznie (wypalarka plazmowa oraz tlenowa)
sprawdzanie zgodności wyprodukowanych elementów z dokumentacją techniczną

Wymagania:
uprawnienia na obsługę suwnicy z poziomu „0”
znajomość obsługi maszyn do palenia blach w technologii plazmowej i/lub tlenowej
znajomość podstaw rysunku technicznego
sumienność, dyspozycyjność

Oferujemy:
ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
satysfakcjonujące warunki zatrudnienia
możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
przyjazną atmosferę pracy
atrakcyjne wynagrodzenie + premię regulaminową

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-zawiercie,oferta,6789859

ul. Paderewskiego 120
42-400 Zawiercie
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
522-00-04-379
REGON:
1333637