Ślusarz, monter
Lokalizacja:
Śląskie, Wodzisław Śląski
Firma:
ALTOM-SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Firma Altom – Service Sp. z o. o. istnieje na rynku od 2000 r. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem oraz budowy maszyn, urządzeń i narzędzi pozwala nam to oferować szeroką gamę usług i produktów z wielu obszarów przemysłu (automotive , AGD/RTV, spożywczej).

Opis stanowiska:

Przygotowanie materiału do procesu obróbki skrawaniem, a następnie montaż wykonanych elementów.
Praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania:

Obsługa piły taśmowej, elektronarzędzi oraz podstawowych narzędzi pomiarowych.

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie, możliwość rozwoju osobistego ( szkolenia, kursy),
Atrakcyjne warunki pracy i płacy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-monter-wodzislaw-slaski%2Coferta%2C6746947

Młodzieżowa 67B
44–373 Wodzisław Śląski
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6351830204