Tokarz - Frezer
Lokalizacja:
Bielsko-Biała
Firma:
SERMABUD POLAND Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:

obsługa konwencjonalnej tokarki/frezarki
dobór narzędzi i parametrów skrawania
dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki
znajomość rysunku technicznego

Wymagania:

wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym
doświadczenie w pracy na frezarkach i tokarkach - warunek konieczny
znajomość przyrządów pomiarowych
zdolności manualne

Oferujemy:

ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
możliwość zatrudnienia w innym wymiarze godzin lub prace dorywcze na zlecenie

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-frezer-bielsko-biala,oferta,6746314

Montażowa 7
43-300 Bielsko-Biała
PL
NIP:
9372167758
REGON:
7212710900000