Operator Maszyn CNC
Lokalizacja:
Pomorskie, Gdynia
Firma:
Dellner Components Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Firma Dellner jest jednym z wiodących na świecie dostawców systemów połączeń kolejowych. Dostarczamy sprzęgi, przejścia międzywagonowe, amortyzatory i systemy zarządzania energią zderzenia, a także globalne usługi posprzedażowe dla producentów i operatorów. Posiadamy ponad 75-letnie doświadczenie w tworzeniu bezpiecznych i niezawodnych połączeń oraz dostarczaniu naszym klientom najnowszych produktów. Siedziba główna Dellner znajduje się w Szwecji, a firma posiada swoje filie, oddziały i przedstawicielstwa w 13 krajach na świecie.

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Obsługę 4-osiowego centrum obróbczego CNC.
Kontrolę obrabianych elementów za pomocą narzędzi pomiarowych.
Sprawdzanie stanu technicznego maszyn i stopnia zużycia narzędzi.

Oczekiwania wobec kandydatów:

Wykształcenie techniczne (warunek konieczny).
Umiejętność czytania rysunku technicznego (warunek konieczny).
Doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny).
Umiejętność pracy z narzędziami pomiarowymi: mikrometrem, średnicówką, głębokościomierzem, itp.
Wysoka kultura pracy, odpowiedzialność, precyzja.
Doświadczenie ze sterowaniem Okuma OSP 5020 mile widziane.
Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Umowę o pracę.
Pakiet benefitów, który obejmuje: korzystne dofinansowanie do opieki medycznej i karty MultiSport; możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników i członków najbliższej rodziny.
Możliwość pracy i nabycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji, w międzynarodowym środowisku i zróżnicowanej strukturze.
Miłą atmosferę pracy, ukierunkowaną na pracę zespołową i rozwój.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-gdynia,oferta,6739916

Chwaszczyńska 120
81-571 Gdynia
PomorskiePL
NIP:
5832166819
REGON:
191319940