Operator - Programista Frezarki CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Sonowiec
Firma:
FPHU TASO Łukasz Chmura
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:

Obsługa 3 osiowej frezarki CNC (od rysunku do detalu) dla produkcji jednostkowej i seryjnej,
Przygotowanie technologii i programu do obróbki,
Kontrola jakości produkowanych detali.

Wymagania:

Dobra znajomość CAD/CAM,
Doświadczenie na stanowisku min. 4 lata,
Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia,
Dodatkowe benefity po okresie próbnym,
Umowę o pracę / zlecenie / wł. działalność – wg preferencji kandydata,
Elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb kandydata,
Pracę w przyjaznej atmosferze.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-programista-frezarki-cnc-sosnowiec,oferta,500013746

Przygraniczna 100
41-209 Sonowiec
ŚląskiePL
NIP:
6442856095
REGON:
277622178