Elektromonter
Lokalizacja:
Pomorskie, Gdańsk
Firma:
Grupa Progres
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Pełny etat

Opis oferty:

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w 25. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1300 firm.Aktualnie do naszego klienta, zlokalizowanego w Gdańsku, poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromonter.Obowiązki:

Wykonywanie prac inwestycyjnych i remontowych w sieciach elektroenergetycznych;
Pomoc serwisowa przy zgłoszeniach naprawczych;
Montaż okablowania, rozdzielni elektrycznych, szafek teletechnicznych, opraw oświetleniowych, osprzętu elektrycznego;
Prefabrykacja rozdzielni, tablic licznikowych i tablic teletechnicznych;
Mile widziana umiejętność podłączania i uruchamiania urządzeń elektrycznych oraz systemów, alarmowych;


Wymagania:

Wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe;
Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok;
Umiejętność czytania schematów elektrycznych i listy części;
Uprawnienia SEP E 1kV;
Prawo jady kat. B;


Oferujemy:

Umowę o pracę (podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą);
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Niezbędne narzędzia pracy;
Możliwość zdobycia unikatowych umiejętności, ciekawego doświadczenia oraz dodatkowych uprawnień;


Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ".

https://system.erecruiter.pl/Recruitments/RecruitmentFormLinks.aspx?recruitment=106847

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail:kontaktmałpagrupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iodmałpagrupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”

Kontakt z wystawcą:

Grupa Progres
al. Grunwaldzka 411
80 - 309 Gdańsk
PomorskiePL
Tel.:
E-mail:
WWW
https://grupaprogres.pl/

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.