Operator wycinarki laserowej
Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Firma:
Smart Trading Company Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Główne zadania:
◾Kompleksowa obsługa wycinarki laserowej (Mitsubishi EX-F40)
◾Kontrola wykonywanych detali
◾Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu

Wymagania:
◾Znajomość rysunku technicznego,
◾Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
◾Gotowość pracy w systemie 3 zmianowym,

Oferujemy:
◾Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
◾Pracę w przyjaznej atmosferze
◾Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
◾Pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych oraz wyjść kulturalnych

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-wycinarki-laserowej-jawczyce-pow-warszawski-zachodni,oferta,500013177

Podskarbińska 32/34
03-829 Warszawa
MazowieckiePL