Specjalista ds. controllingu - rozliczenia produkc
Lokalizacja:
Śląskie, Zabrze
Firma:
MOSTOSTAL ZABRZE S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Obowiązki:

Bieżąca kontrola ilościowo wartościowa rozliczania produkcji w systemie IFS Applications
Analiza, wyjaśnianie, raportowanie odchyleń w przebiegu procesu produkcyjnego
Bieżąca aktualizacja danych produkcyjnych w systemie IFS Applications
Współpraca z działem technologicznym, produkcją, planowaniem produkcji
Wycena kosztów produktów i analiza odchyleń od kosztów standardowych
Współudział w tworzeniu prognoz finansowych i budżetowaniu
Tworzenie raportów controllingowych, raportowanie dla Zarządu

Wymagania:

Ukończone studia na kierunku finanse/ekonomia/informatyka i ekonometria lub w trakcie nauki
Bardzo dobra znajomość MS Office (w tym MS Excel)
Znajomość SQL, MS Access będzie dodatkowym atutem
Wysokorozwinięte zdolności analityczne
Samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu
Rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

Pracę w dynamicznym zespole
Zdobycie doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-controllingu-rozliczenia-produkcji-zabrze,oferta,5082678

Wolności 191
41-800 Zabrze
ŚląskiePL