poszukuje na stanowisko: Spawacz / Operator robo
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Luboń
Firma:
„Steelpress” Spółka z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania:
spawanie MIG /MAG blach, rurek, prętów i profili
programowanie i obsługa robota spawalniczego
kontrola jakości produkcji

Profil kandydata:
posiadanie aktualnych uprawnień spawalniczych typu 131 135 ( MIG, MAG)
wykształcenie techniczne
wymagane doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz programów CAD
ukończony kurs obsługi robota spawalniczego będą dodatkowym atutem
bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku

Oferujemy:
praca w młodym i dynamicznym zespole
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez szkolenia

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-operator-robota-spawalniczego-lubon-poznan-okolice,oferta,6655386

Powstańców Wielkopolskich 48
62-031 Luboń
WielkopolskiePL