Tokarz/ Frezer
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
WABCO Polska Sp. Z o.o.
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-obsługa numerycznej tokarki (NC)
-obsługa numerycznej frezarki (NC)
-praca na maszynach udostępnionych ( szlifierka tarczowa, piła ramowa, piła taśmowa, wiertarka kolumnowa)
-samodzielny dobór odpowiednich narzędzi do rodzaju obróbki
-obróbka zgodnie z dokumentacją rysunkową
-weryfikacja wyników obróbki

Wymagania:
-wykształcenie o kierunku obróbka skrawaniem
-praktyczne doświadczenie w realizacji prac ślusarskich
-umiejętność czytania rysunku technicznego
-znajomość materiałoznawstwa w zakresie doboru materiałów do obróbki
-wiedza w zakresie doboru tolerancji i pasowań
-umiejętność pracy zespołowej
-umiejętność myślenia przestrzennego, dokładność w realizacji zadań
-gotowość do pracy w systemie zmianowym ( 2 zmiany )

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Pakiet medyczny Medicover
-Ubezpieczenie NW
-Dofinansowanie do posiłków na stołówce
-Kartę Multisport
-Dofinansowanie do wypoczynku
-Bony świąteczne

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-frezer-wroclaw,oferta,5075785

Aleksandra Ostrowskiego 34
50-001 Wrocław
DolnośląskiePL
NIP:
7291004815
REGON:
470910330