Pracownik Produkcji - Operator maszyn i urządzeń
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Legnica
Firma:
KGHM METRACO S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres zadań i obowiązków:
◾bieżąca obsługa maszyn i urządzeń w 3-zmianowym systemie pracy,
◾monitorowanie i utrzymywanie prawidłowych parametrów technologicznych procesu produkcyjnego,
◾czyszczenie elementów instalacji i przygotowywanie do remontów,
◾wykonywanie prac konserwacyjnych oraz dbałość o utrzymanie należytego stanu technicznego maszyn i urządzeń,
◾realizacja dodatkowych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:
◾wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane o specjalności mechanicznej,
◾minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
◾uprawnienia do obsługi suwnic oraz/lub w zakresie eksploatacji pomp i sprężarek E2,
◾uprawnienia od obsługi wózków widłowych,
◾uprawnienia do wymiany butli gazowych w wózkach widłowych,
◾ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
◾umiejętność wykonywania prostych czynności naprawczych obsługiwanej maszyny,
◾umiejętność pracy w zespole,
◾bardzo dobra organizacja pracy,
◾odpowiedzialność,
◾zaangażowanie,
◾dyspozycyjność.

Oferujemy:
◾umowę o pracę na pełny etat,
◾dobre warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, wraz z premią za wyniki,
◾atrakcyjne świadczenia socjalne,
◾możliwość rozwoju poprzez udział w specjalistycznych kursach.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-operator-maszyn-i-urzadzen-lubin,oferta,6607633

ul. Św. M. Kolbe 9
59-220 Legnica
DolnośląskiePL