Operator maszyn CNC
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Luboń
Firma:
„Steelpress” Spółka z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Główne zadania:
programowanie i obsługa frezarskiego centrum obróbczego

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
wykształcenie techniczne – preferowane z zakresu obróbki skrawaniem
znajomość oprogramowania Edgecam
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
gotowość do pracy 2 - zmianowej
bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku

Oferujemy:
pracę w firmie o silnej pozycji na rynku, w młodym i dynamicznym zespole
samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-lubon-poznan-okolice,oferta,6605445

Powstańców Wielkopolskich 48
62-031 Luboń
WielkopolskiePL