Operator Maszyn Manualnych – Tokarz/Frezer
Lokalizacja:
Korzenna
Firma:
Grand Andrzej Grygiel
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Obowiązki:
•obsługa maszyn manualnych do obróbki metali (tokarka, frezarka)
•wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kartą technologiczną
•kontrola jakości produkowanych detali

Wymagania:
•doświadczenie w obsłudze maszyn konwencjonalnych ( tokarka , frezarka)
•znajomość rysunku technicznego
•gotowość do pracy w systemie zmianowym,
•samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:
•pracę w nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładzie,
•ambitne zadania z doskonałymi możliwościami rozwoju
•atrakcyjne wynagrodzenie, o którym decydujecie Państwo poprzez rezultaty swojej pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-manualnych-tokarz-frezer-nowy-sacz-okolice-korzenna-pow-nowosadecki,oferta,6558680

Korzenna 91
33-322 Korzenna
PL
Tel.:
Dział techniczny:
NIP:
734-000-09-42