Operator maszyn CNC
Lokalizacja:
Warmińsko-Mazurskie, Ostróda
Firma:
FPH Blender
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

•cięcie laserem CNC
•gięcie CNC
•wyoblanie CNC
•gięcie drutu CNC

Zakres obowiązków:
•produkowanie wyrobów zgodnie z dokumentacją
•bieżąca kontrola oraz utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn i urządzeń
•umiejętność samodzielnej realizacji zadań pod względem technicznym i organizacyjnym

Oczekujemy:
•dobra znajomość rysunku technicznego
•umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
•podstawowa obsługa komputera
•mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
•pracę w szybko rozwijającej się firmie
•możliwość rozwoju zawodowego
•stabilne zatrudnienie

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-ostroda,oferta,6535507

Kontakt z wystawcą:

FPH Blender
Olsztyńska 5F
14-100 Ostróda
Warmińsko-MazurskiePL