Konstruktor/Technolog
Lokalizacja:
Łódzkie, Rawa Mazowiecka
Firma:
MGL Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

MGL specjalizuje się w produkcji regałów dla wszelkiego rodzaju magazynów, począwszy od małych składów, aż po wielkie centra logistyczne, a także rozwiązań wspierających automatyzację procesów magazynowych.

Konstruktor/Technolog będzie odpowiadał za tworzenie i wdrażanie projektów dotyczących rozwoju produktów z uwzględnieniem wykorzystywanych w przedsiębiorstwie procesów technologicznych, rozwoju tych procesów, przygotowywanie dokumentacji technicznej nowych wyrobów i narzędzi.

Zakres obowiązków:
•konstruowanie regałów i innego wyposażenia magazynowego zgodnie z wymaganiami zleceniodawców,
•współpraca przy opracowywaniu oraz wdrażaniu technologii dla nowych produktów
•tworzenie i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej,
•nadzór nad procesami prototypowania,
•udział w kreowaniu polityki wdrożeń i rozwoju produktowego w dziedzinie wyposażenia obiektów logistycznych,
•wspieranie projektów doskonalenia procesów produkcyjnych pod względem technicznym, ekonomicznym i jakościowym,
•rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych i konstrukcyjnych,
•bieżąca współpraca z działami wewnętrznymi: produkcji, handlowym.

Od wybranej osoby oczekujemy:
•wykształcenia wyższego technicznego (preferowani inżynierowie budowlani lub mechanicy, jesteśmy otwarci na absolwentów bez doświadczenia zawodowego),
•otwarcia na pozyskiwanie nowych umiejętności, skłonność do uczenia się i podejmowania wyzwań,
•umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
•mile widziane doświadczenie w pracy z konstrukcjami stalowymi.
•możliwie szerokiej wiedzy inżynierskiej, zamiłowania do konstruowania,
•umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej,
•znajomości oprogramowania projektowego firmy Autodesk - premiujemy umiejętność obsługi programów: AutoCAD i Autodesk Inventor,
•znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

Dodatkowymi atutami będą:
•wysoka kultura osobista,
•ciekawe hobby
•dyspozycyjność.

W zamian oferujemy:
•pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•możliwość rozwoju,
•wysoką dynamikę i różnorodność wykonywanych zadań,
•wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
•niezbędne narzędzia pracy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/konstruktor-technolog-rawa-mazowiecka,oferta,6501126

Opoczyńska
96-200 Rawa Mazowiecka
ŁódzkiePL
Tel.:
Fax.:
NIP:
534 22 75 866