Operator robota spawalniczego
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz
Firma:
SKRAW-MECH
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
•obsługa robota spawalniczego
•obserwacja i nadzorowanie zachodzących procesów spawalniczych
•przygotowanie i montaż odpowiednich elementów
•weryfikacja zgodności parametrów z wymaganiami jakościowymi

Oczekujemy:
•praktycznej znajomości spawania MIG/MAG
•umiejętności czytania rysunku technicznego
•mile widziane doświadczenie w programowaniu robota spawalniczego
•obsługi narzędzi pomiarowych
•uprawnień do obsługi suwnic
•umiejętności oceny poprawności spoin
•umiejętności współpracy w zespole
•sumienności, rzetelności

Oferujemy:
•System wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników
•Umowa o pracę

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-robota-spawalniczego-bydgoszcz,oferta,6461093

Kontakt z wystawcą:

SKRAW-MECH
Zygmunta Augusta 11
85-082 Bydgoszcz
Kujawsko-PomorskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
9671031216