Technolog - Laborant Obróbki Cieplnej
Lokalizacja:
Mazowieckie, Jawczyce
WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" w Warszawie Spółka Akcyjna
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania:
Nadzorowanie procesów technologicznych i dokumentacji technologicznej z zakresu obróbki cieplno-chemicznej;
Preparatyka i wykonywanie badań metalograficznych oraz pomiary mikrotwardości;
Projektowanie procesów technologicznych obróbki cieplnej;
Sporządzanie dokumentacji, raportów;
Wspieranie innych działów w zagadnieniach związanych z doborem i obróbką cieplno-chemiczną materiałów;
Nadzór nad urządzeniami realizującymi procesy obróbki cieplnej.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne;
Doświadczenie na podobnym stanowisku – 1 rok;
Praktyczna znajomość inżynierii materiałowej;
Znajomość zagadnień z dziedziny obróbki cieplno-chemicznej (azotowanie gazowe, nawęglanie LPC, hartowanie próżniowe);
Znajomość metodologii badań metalograficznych (preparatyka zgładów metalograficznych, mikroskopia świetlna) oraz pomiarów twardości (met. Vickersa, Rockwella, Brinella);
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
Znajomość oprogramowania MS Office, AutoCad.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną;
Dofinansowanie do programu sportowego;
Bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy;
Pracę w firmie o wieloletniej historii;
Możliwość rozwoju zawodowego

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/technolog-laborant-obrobki-cieplnej-warszawa-jawczyce-pow-warszawski-zachodni,oferta,6495407

Piastowska 67
05-850 Jawczyce
MazowieckiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
525-000-08-60
REGON:
12078978